2 Kasım 2014 Pazar

Meslek Testi

Tarih2 Kasım 2014 Pazar
Gecenin bu saatinde meslek testi de neymiş demeyin.İnsanın uykusu kaçtımı ne yapacağını bilemiyor .Sosyal medya da görmüşsünüzdür eminim içinizde bu testi uygulayanlar da vardır.Bende meraklı biri olarak acaba doğru mesleğe yönelmişmiyim diye merak edip testi bitirdim.Hayalimdeki meslek hemşirelik veya doktor olmaktı.Hemşire veya doktorluk hayalim insanlara her anlamda yardım etmeyi çok seviyorum ve bundan büyük mutluluk duyuyorum.Hatta ortaokul yıl sonu andacımızda bununla ilgili çok güzel yorumla bana destek olan arkadaşlarım olmuştu.Hayalimdeki mesleğin doktor veya hemşire olan benim için "hemşire yada doktorluk eğitimi almasamda tatlı dilimle tüm hastaları iyileştirebileceğimi" yazmış arkadaşlar.  :)
Hayat insana her zaman adil davranmıyor ne yazık ki hayalimden çok farklı bir mesleğe yöneldim.
Muhasebeci oldum :K Muhasebeciliğimi S.S.K hastanesinde yaparak avundum :O
Teste beni doğruladı sanki ;) Meslek testimin sonucu :

 Testi uygulamak isteyenler için adres : m.torpil.com

4 yorum:

 1. 4. ve 5. grupta daha iyi olurmuş bana gerçi rehberlik ve prskolojik danışmanlık zamanında çok istemiştim ya neyse :)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Keşke tüm hayallerimiz gerçek olsa ;)

   Sil
 2. Merhaba ,soslubademin blogerler kaynaşşın etkinliğinden geliyorum.
  Sitenizi takibe aldım banada beklerim.
  Bloğumun ilk çekilişinide başlattım ,sizide davet ediyorum.
  Sevgiler

  http://hobium.blogspot.com.tr/2014/10/hobium-blog-cekilisi-basladhaydi-sende.html

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Davetiniz ve takibiniz için teşekkür ederim :) Herkese bol şans diliyorum :A

   Sil

💭🙇📝😊

"Sosyal Medya Kafe'de kullanılan tüm ekran görüntü resimleri ve yazıları Sosyal Medya Kafe'ye aittir.Yazıların ve ekran görüntü resimlerinin yayın hakkı sadece www.sosyalmedyakafe.com'a aittir.İzin alınmadan ve kaynak gösterilmeden bir başka blogda veya web sitesinde yayınlanması,tariflerin veya yazıların ekran görüntüsünü alarak sosyal ağlarda paylaşılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası`na aykırıdır. Aksi taktirde 5846 Sayılı Fikir ve Sanat serleri Yasası gereği suç duyurusunda bulunulacaktır. Yasal yükümlülüğü vardır."
Sosyal Medya Kafe Copyright © 2014 Tüm Hakları Saklıdır...