5 Aralık 2014 Cuma

Ana Sayfa » , , , , , , , , , , » Blog Tema Tasarım Blogger Makyaj Güzellik Siyah Kırmızı Tema

Blog Tema Tasarım Blogger Makyaj Güzellik Siyah Kırmızı Tema

Tarih5 Aralık 2014 Cuma
Merhaba arkadaşlar,
Bir blog tema tasarımını daha bitirmiş bulunmaktayım.Blog tema tasarımım güzellik ve makyaj önerileri yapan bloglar için uygun bir tema olarak düşünüyorum.Bayanların vazgeçilmez renkleri  olan siyah ve kırmızı renkleri kullandım.
Makyaj güzellik blogger temam 2 bölümden oluşuyor.Tema tasarımım arka planı yıldız pırıltılı gif resim kullandım.Header tasarımı olarak kırmızı siyah renklerden oluşan,bayanları simgeleyen hediye kutusu,ayakkabı,parfüm,bayan resmi,saçkurutma makinası,ruj ve makyaj fırçalarını birleştirerek bir header resmi oluşturdum.
Sayfaların bulunduğu kısım ise sayfa isimleri başına gelicek şekilde kırmızı kalp kullandım Sayfaların bulunduğu arka plan rengi gri.Seçtiğimiz sayfanın üzerine gelince siyah oluyor.Sağ bölümdeki gadget bölümünün arka planı ve çerçeve rengini bloga uygun şekilde siyah ve kırmızı olarak ayarladım.Alt kısımda iki bölüm olarak yine istediğimiz gadgeti ekleyebileceğiniz bölüm bulunmaktadır.
Güzellik ve makyaj bloglarını güzelleştirecek tema tasarım
Blog tema tasarımım olumlu/olumsuz tüm düşüncelere açıktır.;)

Siyah Kırmızı Blogger Tema Tasarım Çekilişte ;) Çekilişe katılmak için tıklayınız!

Kişiye özel ,seo destekli, blogger tema tasarımına sahip olmak istiyorsanız; 
İletişim : Sosyal Medya Kafe İletişim Sayfam
Skype  :   yingyang1635
Adreslerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.
Not:  Kişiye özel blogger tema tasarımlarım ücretlidir.Kişiye özel blogger temaları kişiye özel olup indirme veya bir başkasında aynı temayı kullanmam söz konusu dahi değildir...

2 yorum:

 1. nasıl yapıyorsun merak ediyorum: :))bu konuyu araştırmaliyim ben de yeni bir tasarım istiyorum. ..çok güzel olmuş: )

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tema tasarım için html bilgisi lazım ve resim programları ile içli dışlı olmak ;)
   Blogumda takipte kalın ;) 4-5 tasarım olunca bir çekiliş yapmayı düşünüyorum belli mi olur size çıkar belki ;)
   Kişiye özgü tasarımda yapabilirim ;)

   Sil

💭🙇📝😊

"Sosyal Medya Kafe'de kullanılan tüm ekran görüntü resimleri ve yazıları Sosyal Medya Kafe'ye aittir.Yazıların ve ekran görüntü resimlerinin yayın hakkı sadece www.sosyalmedyakafe.com'a aittir.İzin alınmadan ve kaynak gösterilmeden bir başka blogda veya web sitesinde yayınlanması,tariflerin veya yazıların ekran görüntüsünü alarak sosyal ağlarda paylaşılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası`na aykırıdır. Aksi taktirde 5846 Sayılı Fikir ve Sanat serleri Yasası gereği suç duyurusunda bulunulacaktır. Yasal yükümlülüğü vardır."
Sosyal Medya Kafe Copyright © 2014 Tüm Hakları Saklıdır...