11 Aralık 2014 Perşembe

Blogger Blog Tema Tasarım Turuncu Cupcake Tema Tasarım

Tarih11 Aralık 2014 Perşembe
Merhaba arkadaşlar,
Blog tema tasarımlarımı fırsat buldukça yapmaya çalışıyorum.Blogger tema tasarım yine bayanlara özel oldu.Turuncu cupcake tema tasarım adını verdiğim temam; pasta,börek,kurabiye v.s tarifleri paylaşan bayan bloggerlara uygun bir tema olduğunu düşünüyorum.Tema da turuncu ve beyaz renkleri kullandım.
Turuncu cupcake blog temam iki bölümden oluşuyor.Arka plan resminde turuncu renkli beyaz puantiyeli bir arka plan resmi kullandım.Blogun navbar kısmına sayfalar bölümü ekledim.Hakkımda ,arşiv,iletişim gibi sayfaları ekleyebileceğiniz bölüm.Header kısmında elinde cupcake olan sarı saçlı bir bayan resmi kullandım.
Devamı olarak pasta,börek,kurabiyeleri resme sıraladım.Ortaya güzel bir header resmi çıkmış oldu.
Headerın hemen altında yine istediğiniz sayfaları ekleyebileceğiniz bölüm bulunmakta.Yazı postlarınızı göndereceğiniz bölüm,devamını oku olarak ve resmi sağda gösterilecek şekilde ayarladım.Turuncu arka plan ve beyaz şerit kullandım kenarlarında.Gadgetleri sol bölümde yine turuncu arka plan üzerine,beyaz çerçeve olarak ayarladım.Gadget başlıklarının başında tema ile uyum sağladığını düşündüğüm yeşil bir pasta resmi kullandım.

Blogger /Blog Tema Tasarım Turuncu Cupcake Tema Tasarım:


Turuncu Cupcake Blogger Tema Tasarım Çekilişte ;) Çekilişe katılmak için tıklayınız!

Kişiye özel ,seo destekli, blogger tema tasarımına sahip olmak istiyorsanız; 
İletişim : Sosyal Medya Kafe İletişim Sayfam
Skype  :   yingyang1635
Adreslerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.
Not:  Kişiye özel blogger tema tasarımlarım ücretlidir.Kişiye özel blogger temaları kişiye özel olup indirme veya bir başkasında aynı temayı kullanmam söz konusu dahi değildir...

8 yorum:

 1. çok güzel olmuş canım: ))

  YanıtlaSil
 2. Merhaba blog keşif etkinliği yapıyorum.daha fazla kişiye ulaşmak için bloğunda yayınlarsan sevinirim sevgiler:)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tüm Blog keşif etkinliklerini en kısa zamanda bir yazı ile paylaşacağım ;)

   Sil
 3. bu blog tasarım işinden hiç mi hiç anlamıyorum çok sevimli olmuş bu tasarım ben de şöyle açık mai şeker pembeli bir bloğum olsun istiyorum zor bir iş midir bu

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim :) Blog tasarım işi çok kolay değildir.Html kodları ile uğraşıp ayarlamak ,samanlıkta iğne bulmaya benziyor.Resim programlarını iyi kullanmak gerekiyor.Blog tasarımlarımı kişiye özel de yapıyorum aklınızda olsun ;)

   Sil
 4. Ya çok güzel olmuş Keşke bende yapabilsem
  :(


  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim :) Üzülmeyin iki blog tasarımı daha paylaştıktan sonra blog tasarım çekilişi düzenleyeceğim.Belki şans sizlerden yana olur ;) Blogumu takibe devam edin :)
   Ama derseniz kişiye özel bir blog tasarım istiyorum ben burdayım ;)
   Sevgiler :L

   Sil

💭🙇📝😊

"Sosyal Medya Kafe'de kullanılan tüm ekran görüntü resimleri ve yazıları Sosyal Medya Kafe'ye aittir.Yazıların ve ekran görüntü resimlerinin yayın hakkı sadece www.sosyalmedyakafe.com'a aittir.İzin alınmadan ve kaynak gösterilmeden bir başka blogda veya web sitesinde yayınlanması,tariflerin veya yazıların ekran görüntüsünü alarak sosyal ağlarda paylaşılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası`na aykırıdır. Aksi taktirde 5846 Sayılı Fikir ve Sanat serleri Yasası gereği suç duyurusunda bulunulacaktır. Yasal yükümlülüğü vardır."
Sosyal Medya Kafe Copyright © 2014 Tüm Hakları Saklıdır...