12 Ocak 2015 Pazartesi

Yeni Bilge Biz Bitmeyen Bilginin Adresi

Tarih12 Ocak 2015 Pazartesi
www.YeniBilge.Biz
Merhaba arkadaşlar Blog troykanın sahibi olan Sinan arkadaşımız tarafından kurulmuş olan YeniBilgeBiz bloguyla sizleri tanıştırmak istiyorum.Bu projeden yaklaşık 10 gün önce haberim oldu lakin çeşitli sebeblerden dolayı ilgilenmeye fırsat bulamadım. Yeni bilge blogger yazarlarının ortak buluşma noktası.Yeni bilge blogda istediğiniz her konuda yazabilirsiniz.
Başlıca konular arasında blog etkinlikleri,çekilişler,seo,seo dersleri,blogger,blogger eklentileri,blogger dersleri,blogger temaları,medya,moda,kozmetik,yiyecek içiçek,gezi rehberi,hobiler,sağlık,hayvanlar alemi,hukuk v.s Aklınıza gelebilecek her konuda güncel yazılar yazıp paylaşabileceğiniz aynı zamanda kendi blogunuza da tanıtarak daha fazla kişiye ulaşabileceğiniz bir platform.Paylaşmayı,sosyalleşmeyi seven tüm blog yazarlarını  blog yeni bilgeye davet ediyorum.

4 yorum:

 1. Sibel Abla desteğin için çok teşekkür ederiz :L

  YanıtlaSil
 2. :Y Teşekkür ederim ablam her zaman ve her şekilde yanımızda olduğun ve bizlere destek verdiğin için :E

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Rica ederim :) Her zaman her şekilde desteğe hazırım ;)

   Sil

💭🙇📝😊

"Sosyal Medya Kafe'de kullanılan tüm ekran görüntü resimleri ve yazıları Sosyal Medya Kafe'ye aittir.Yazıların ve ekran görüntü resimlerinin yayın hakkı sadece www.sosyalmedyakafe.com'a aittir.İzin alınmadan ve kaynak gösterilmeden bir başka blogda veya web sitesinde yayınlanması,tariflerin veya yazıların ekran görüntüsünü alarak sosyal ağlarda paylaşılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası`na aykırıdır. Aksi taktirde 5846 Sayılı Fikir ve Sanat serleri Yasası gereği suç duyurusunda bulunulacaktır. Yasal yükümlülüğü vardır."
Sosyal Medya Kafe Copyright © 2014 Tüm Hakları Saklıdır...