29 Nisan 2015 Çarşamba

Sapanca'da Göl Manzaralı Havuzlu Satılık Villa

29 Nisan 2015 Çarşamba
Sapanca'da göl manzaralı ve havuzlu satılık villa.3000 m2 arsa içinde 4 adet villa ve her villanın kendine ait havuzu vardır. Gölü tamamen görmektedir. Her evin 2 araçlık otoparkı vardır, şehir merkezine 2 km mesafededir…
‘’Acar İnşaat güvencesi ile sizleri doğayla buluşturuyoruz.’’ 245m2 dublex 5+1 villadır. 5 tane banyo mevcuttur. Isıtma doğalgaz kombidir. Sapanca’nın gerek doğası gerek temiz havası ile İstanbul’a yakınlığı düşünüldüğünde yaz kış kullanılabilir bir yatırım olacaktır. Sapanca’da lokasyonu iyi olan nezih bir çevrede butik bir projedir.
Yakınında Merosa şirketler grubuna ait 5 yıldızlı bir otelin inşaatı devam etmektedir. Yapacağınız yatırım uzun vadede sizi oldukça karlı çıkaracaktır. Hem doğanın içinde doğal hayat hem de modern hayatın kesiştiği bir bölgede huzurun ve mutluluğun tadına varacaksınız.
Villalarımızın liste satış fiyatı: $ 500.000. Krediye uygundur.
İletişim: ÇİĞDEM YILMAZ
Tel: 05412019030
sapanca satılık havuzlu villa

sapanca satilik havuzlu lüxs villa zemin kat planı
sapanca satılık lüxs villa 1.kat planı sapanca satılık doğa manzaralı lüxs villa sapanca satılık otoparklı lüxs villa sapanca satılık göl manzaralı lüxs villa sapanca sahibinden satılık havuzlu villa sapanca'da sahibinden satılık havuzlu lüxs villa sapanca satılık villa sapanca göl manzaralı satılık villa sapanca göl manzaralı havuzlu satılık villa  
Bu ilan Sosyal Medya Kafe için verilmiş yazılı reklamdır.


"Sapanca'da Göl Manzaralı Havuzlu Satılık Villa" için 16 yorum:

"Sosyal Medya Kafe'de kullanılan ekran görüntüleri, fotoğraflar ve yazılar Sosyal Medya Kafe'ye aittir. Yazıların ve fotoğrafların yayın hakkı sadece www.sosyalmedyakafe.com'a aittir. İzin alınmadan ve kaynak gösterilmeden bir başka blogda veya web sitesinde yayınlanması, tariflerin veya yazıların ekran görüntüsü alınarak sosyal ağlarda paylaşılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası`na aykırıdır. Aksi taktirde 5846 Sayılı Fikir ve Sanat serleri Yasası gereği suç duyurusunda bulunulacaktır. Yasal yükümlülüğü vardır."
Sosyal Medya Kafe Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır...