Blogger Yardım Konuları

Blogger Yardım| Blog İpuçları|Blogger Eklentileri

Aşağıdaki Blogger yardım konularını okuyabilir, aklınıza takılan blog yardım sorularını ilgili konulara yorum yazarak bana sorabilirsiniz. Sormak istediğiniz konularımızda yok ise bu sayfanın altına yorum yazarak sorabilirsiniz. Ayrıca Blogger Yardım, blog ipuçları, Blogger eklentileri vb. konularda anlatmamı istediklerinizi bu sayfaya yorum yazarsanız sevinirim. Memnuniyetle görselli olarak merak ettiklerinizi, eksiklerinizi tamamlamaya çalışırım.
Her görselin hafifçe üstüne geldiğinizde, Blogger yardım konu başlıklarını görebilir, tıkladığınızda blog ipuçları yazılarımı okuyabilirsiniz.
Sibel Ordueri
 1. Selamlar.Web sitemi nasıl respsonsive yapabilirim?Yazınızı okudum ama hiçbir şey yapamadım :( Yardımcı olursanız sevinirim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba,
   Web sitenizi veya blogunuzu responsive yapabilmek için HTML, CSS vb. kodlama bilginiz olması gerekiyor. Yani bunlar hazır kodlar değil. Şu kodu şuraya ekleyince Responsive tasarım olur diyemem o yüzden. Belli bir alt yapınız olmadan Responsive yapmanız çok zor. Size tavsiyem hazır responsive tema indirip, yüklemeniz daha kolay olur. Hazır tema indirme, yükleme, Türkçeleştirme, düzenleme konuları Sosyal Medya Kafe'de 5 ayrı konuda görselli olarak anlattım.

   Sil

"Sosyal Medya Kafe'de kullanılan ekran görüntüleri, fotoğraflar ve yazılar Sosyal Medya Kafe'ye aittir. Yazıların ve fotoğrafların yayın hakkı sadece www.sosyalmedyakafe.com'a aittir. İzin alınmadan ve kaynak gösterilmeden bir başka blogda veya web sitesinde yayınlanması, tariflerin veya yazıların ekran görüntüsü alınarak sosyal ağlarda paylaşılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası`na aykırıdır. Aksi taktirde 5846 Sayılı Fikir ve Sanat serleri Yasası gereği suç duyurusunda bulunulacaktır. Yasal yükümlülüğü vardır."
Sosyal Medya Kafe Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır...