Blog Tasarım

Blog Tasarım-Responsive(duyarlı) Kişiye Özel Blogger Tasarım Çalışmalarım

PORTFOLYO 
( Blog Tasarımlarımı Canlı Görmek İçin Resimlere Tıklayabilirsiniz)

10 yorum:

 1. Öncelikle şunu belirtmeliyim ki çok geç kalmış bir paylaşım bu. İndirip yükledikleri hazır temaları bu şekilde paylaşanları gördükçe acaba 'Sibel niye kendi tasarımlarını sergilemiyor' diye çok düşündüm. Çünkü asıl emek veren üreten sensin ve senin gibi özel insanlar.
  Blog Yaşantım Sibel den önce ve Sibel den sonra diye ikiye ayrılıyor benim. Yazmayı sevdiğim için yazardım eskiden ama blog tema tasarımımı sen yaptıktan sonra çok fazla şey öğrendim. Mesela google ile nasıl anlaşabileceğimi. Yazılarım arama motorlarında üstlerde çıkmaya başladıkça daha bir yazma isteği geldi. Tasarımını senin yaptığın her blog bunu yaşamıştır. Tabi iyi bir öğrenci değilse o ayrı. Bu anlamda iyi ki karşıma çıkmışsın. Sarı siyah uğur böceği diye tutturmamı, seni yorduğumu görüp vazgeçtiğimi ama bu defa senin vazgeçmeyip o gece sabaha kadar uğraşmanı da unutmadım. Sırf o böcükler için:))
  Bu arada bu yazının görsel hali için de seni tebrik ediyorum, tablo gibi olmuş.
  Sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Blog tasarım paylaşımlarını yapmak için çok geç kaldığımın farkındayım abla.Bunun bir çok sebebi var kendimce.Tasarımların kaynak kodlarına girerek tasarımların çalınması,tasarımlarıma gelen yorumlara, bazı kişilerin bu kişilere hazır temalarla giderek tasarım yapacağım diyerek kandırmaları,onlara bir nevi açık adres hazırlamış gibi oluyordum.Ayrıca herkese blog tasarım yapmadığım için de çok gerek görmüyordum.Ama üzerimde yük olan linkleri de tasarımını yaptığım kişilere vermek durumundaydım.Bu şekilde tüm tasarımları tek bir sayfa da toplamak mantıklı geldi.
   Hazır tema yükleyip tasarımcı gibi görünen kişilere diyecek söz bulamıyorum.Başka tasarımcının emeğini kullanarak kendilerine nasıl tasarımcı diyebiliyorlar ve bunu yakıştırabiliyorlar anlayamıyorum.Sanırım işin içine para hırsı girince başka birinin emeği olduğu gözlerine görünmüyor.
   Onların yaptığı hazır tema indirip, yüklemeyi anlattığım resimli anlatımları adım adım uygulayarak herkes yapabilir.
   Sarı uğur böcükleri çok uğraşmıştım ama uğraştığıma değdi 😇 Blog tasarımı sadece görsel olarak düşünüyor herkes.Bence blog tasarımcı kodlaması ,seo bilgisi ve görsel olarak profesyonel olmak zorunda.Olmayanların bloglarındaki düşmeleri duyuyor ve görüyoruz.Hoş hazır tema indirip,yükleyen herkes tasarımcı,herkes seo uzmanı günümüzde 🙇İnsanları dolandırmaktan başka birşey değil.
   Blog tasarım sayfamı beğenmene sevindim 😊
   Sevgiler💓

   Sil
 2. Tasarım sahiplerinin hepsini ziyaret ettim Sibel Hanım. Hatta kendi sitemi bile :) Hepsi de çok güzel. Tasarımların birlikte sergilenmesi bu konuda arayış içinde olan site sahiplerine eminim ki faydalı olacaktır.
  Sitemin tasarımını yaptıktan sonra devam eden siteyle alakalı her konudaki süresiz danışmanlık hizmeti için de ayrıca teşekkür ediyorum. Başım sıkıştığında sorunumun çözüleceğini bilmek kesinlikle rahatlatıcı bir duygu. :)
  Sevgiler diliyorum...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hoşgeldiniz Zülal hanım😊
   Blog tasarım sahiplerinin bloglarını gezmenize ve beğenmenize sevindim😊Umarım bu sayfa ile bloglarınıza ziyaretler fazlalaşır.Yaptığım blog tasarımlarımın ölünceye kadar arkasındayım.Sizlerin emeği ve kendi emeğimin iyi yerlere gelmesi beni de çok mutlu ediyor.
   Sevgiler💖

   Sil
 3. Hepsi birbirinden özel güzel ve çok değerli. Bana kattiklariniz için çok tesekkür ederim emeklerinize sağlik..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hoşgeldin Rojdacım😊
   Blog tasarımlarını beğenmene sevindim canım.Bana gelen en uzun çalışma senin blogun oldu ama iyi yol katettiğimizi düşünüyorum.Her ikimizin de emeklerine sağlık😊

   Sil
 4. Hepsi çok güzel, emek ürünü, tertemiz, kişiye özel işler.. Ellerine emeğine sağlık..
  Sevgiler..:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hoşgeldin Nahidecim😊
   Kişiye özel blog tasarımlarını beğenmene sevindim.Blog tasarımlarınızdan memnun kalınca ,emeklerime değiyor.
   Sevgiler💖

   Sil
 5. Bence çok güzel olmus böyle hepsi bir arada. Hem bu sayfama yaptigin tasarim için hem de yazilarin için tesekkür ederim. Diger bloglarimi da güzellestirdim sayende ama deryaninsporgünlügünün yeri ayri tabii 😊

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hoşgeldin Derya abla 😊
   Blog tasarım sayfamı beğenmene sevindim.😊 Derya'nın Spor Günlüğü blog tasarımından memnun kalman ve aşk yaşaman, emeklerime değdi bence😊
   Sevgiler💓

   Sil

Sosyal Medya Kafe'de bulunan yorumlardan, yorumu yapan kişi sorumludur!
Bu konuda Sosyal Medya Kafe olarak herkesin düşüncesine ve yorumuna saygı duymaktayız.Yorumlarınızın konu ile ilgili olmasına dikkat edelim....

"Sosyal Medya Kafe'de kullanılan tüm ekran görüntü resimleri ve yazıları Sosyal Medya Kafe'ye aittir.Yazıların ve ekran görüntü resimlerinin yayın hakkı sadece www.sosyalmedyakafe.com'a aittir.İzin alınmadan ve kaynak gösterilmeden bir başka blogda veya web sitesinde yayınlanması,tariflerin veya yazıların ekran görüntüsünü alarak sosyal ağlarda paylaşılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası`na aykırıdır. Aksi taktirde 5846 Sayılı Fikir ve Sanat serleri Yasası gereği suç duyurusunda bulunulacaktır. Yasal yükümlülüğü vardır."

İnstagram

Sosyal Medya Kafe Copyright © 2014 Tüm Hakları Saklıdır...